مجموعه تولیدی شهر ترنج

مجموعه تولیدی شهر ترنج شما را به خرید بهترین محصولات روفرشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 2 =

شرکت بازرگانی روفرشی دور کش دار متری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات روفرشی کشدار جنس مخمل ابریشمیمزایای روفشری های مدرن و امروزیصادرات انواع روفرشی دور کش دار متری

روفرشی دور کش دار متری از محبوب ترین محصولات برای هر خانه حساب می شوند. چرا که امروزه همه برای خانه های خود به دنبال کاربردی ترین و بهترین روفرشی تولید شده هستند تا زیبایی و کیفیت بالایی به خانه خود هدیه کنند. در متن زیر بیشتر توضیح می دهیم چه چیزی این محصول را از دیگر محصولات متمایز می کند.

شرکت بازرگانی روفرشی دور کش دار متری

مشخصات روفرشی کشدار جنس مخمل ابریشمی

مشخصات روفرشی کشدار جنس مخمل ابریشمی فرش در خانه تمام ایرانیان وجود دارد و به دلیل ارزشمندی و گران قدر بودن آن اهالی خانه از مواظبت کردن از آن ها دریغ نمی کنند. یکی از موثر ترین و رایج ترین این راهکارها استفاده از روفرشی است. روفرشی ها ممکن است مشکلاتی همراه با خود داشته باشند که اغلب مردم با این مشکلات آشنایی دارند.

یکی از این مشکلات این است که علی رغم طرح زیبایی که فرش خانه دارد، روفرشی ممکن است نتواند از نظر طرح یا رنگ جلوه ی زیادی به خانه و محیط شما بدهد. به همین دلیل خیلی از افراد قید استفاده از آن ها را می زنند. عده ای دیگر نیز از این موضوع گله مند هستند که علی رغم اینکه فرش ها نرم هستند و راه رفتن روی آن ها لذت بخش و آسان است اما روفرشی ها از آن لطافت و جنس بی بهره هستند. و زیر پای افراد خانه زبر و ناراحت هستند.

مزایای روفشری های مدرن و امروزی

امروزه روفرشی هایی به بازار وارد شده اند که جنس آن ها مخملی و ابریشمی است. و دیگر نیازی نیست نگران کف پاهایتان باشید که رو سطح زمختی قرار می گیرند. و از تمامی لحظات راه رفتن در خانه تان می توانید لذت ببرید.همچنین این روفرشی ها طرح ها و رنگ های طبیعی تر و در عین حال شکیل تری دارند. که جلای زیادی به منزل شما می بخشد حتی به قدری که ممکن است فراموش کنید هنگام مهمانی نیز روفرشی های خود را جمع کنید.

ایراد دیگری که روفرشی ها دارند این است که زیر پای افراد جمع می شوند و شما مدام باید در حال صاف کردن و مرتب کردن آن ها باشید. این مشکل در زمان جارو کردن آن ها هم حائز اهمیت است. اما یک روفرشی مدرن برای این مشکل هم چاره ای دارد.در روفرشی هایی که اخیرا تولید می شوند، در دورتادور روفرشی کش نصب شده است تا به راحتی با قرار دادن کش ها در اطراف روفرشی از ثابت بودن آن ها در زمان استفاده خیالتان کاملا راحت باشد.

صادرات انواع روفرشی دور کش دار متری

صادرات انواع روفرشی دور کش دار متری تولیدات اخیر از کیفیت بالایی برخوردار هستند و صادرات این کالا ها به خارج از کشور هم به خوبی گویای این مورد هستند. ایران امروزه نه فقط در تولید فرش بلکه در تولید روفرشی نیز با داشتن کیفیت بالای محصولات جزء صادرکننده های مطرح است.صادرات انواع روفرشی دور کش دار متری در انواع سایز ها و ابعاد موجود برای فرش ها صورت می گیرد. خصوصا روفرشی ۹ متری بیشترین درخواست را در میان دیگر سایز ها دارد.

محمد حسین مهوری

برای دریافت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تولیدی شهر ترنج شما را به خرید بهترین محصولات روفرشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *